» Hakkımızda
» Vizyon & Misyon
» İnsan Kaynakları
 
 
Düzce Konuralp Panorama Evler proje inşaatımız hızlı bir şekilde devam ediyor.
Ayrıntılar için tıklayın
Konut fiyatlarındaki artış balon ihtimallerini çürütüyor.
Ayrıntılar için tıklayın
 
 
 
Kurumsal > Hakkımızda
 
 
SEZ YAPI, Kalite ve Güveni kendisine ilke olarak benimsemiş, sektörde öncü olabilecek modern ve güvenli projeleri başarı ile hayata geçirmiştir. Güvenilir olma ilkesinden ödün vermeyen firmamız, zamanında ve eksiksiz teslim ettiği birçok konut dolayısıyla müşterilerinin takdirlerini kazanmıştır. 1995 yılından bu yana bölgemizde inşaat, kazı ve proje faaliyetlerini sürdüren şirketimiz bu bölgede birçok konut inşaatı gerçekleştirmiştir.

SEZ YAPI, çevresinden aldığı takdir ve beğeni ile kaliteli ürünleri uygun fiyatla buluşturarak, üretimde, çağdaş teknolojik yenilikleri kullanarak, deneyimli uzman ekibiyle yaşam kalitenizi arttıracak güvenli, konforlu konutlar inşa etmektedir. Kendini sürekli geliştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluşundan bugüne başarıyla tamladığı projeleri ve halen inşası devam edenleri web. sayfasından inceleyebilirsiniz. İletişim bölümünde sorularınız ve ayrıntılı bilgi temini için hafta içi mesai saatleri içinde hizmetinizdedir.

Bölgede sektöründe öncü şirketler arasında yer alan SEZ YAPI, projelendirme sürecinden itibaren çalışmalarına bu deneyimi yansıtarak sonuçlandırır.

MAKİNA PARKI
SEZ YAPI, sahip olduğu makina parkı ve tecrübeli kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Kazı alanında 2 adet JCB marka paletli, 1 adet KOMATSU marka paletli Ekskavartörlerimiz mevcuttur.


 
 

porno izle - porna
Adres: Müftü Mah.Nimet Hoca Sok.No:12/2 Kdz.Eregli
Tel: (+90 372) 322 33 40 Faks: (+90 372) 322 09 06
E-posta: info@sez-yapi.com.tr